Nabídky externích subjektů

Služba vzdálené podpory

Kroužek Veselá věda

Vážení rodiče,

mé jméno je Eva Havrlantová a povedu kroužek, na který jste přihlásili svoje děti. Jak už jste byli informováni dříve, první kroužek bude 7.října 2021 ve 13:00. Končit budeme ve 14:00, ale někdy se nám může bádáni o 5 – 10 minut protáhnout :o).

Družinové děti si vyzvednu z družiny. Děti, které družinu nenavštěvují, vyzvednu alespoň 10 minut před začátkem kroužku před ředitelnou.

  • Družinové děti: prosíme, napište dětem do družinových notýsků/na papír Souhlas s uvolněním dítěte na kroužek. Bez písemného souhlasu nám děti z družiny „nepůjčí“.Pokud jde vaše dítě po kroužku samostatně domů, je nutné mít od Vás písemné potvrzení, jinak ho musím vrátit do družiny.

  • Co s sebou: na robotický kroužek není potřeba nic. Na badatelský kroužek prosíme, vybavte děti pracovním oděvem – nejlepší je staré triko. Někdy se nám během pokusů podaří vyrobit nevypratelné skvrny :o) Na některé lekce se také hodí penál.

  • Pokud jste nezaplatili hned po přihlášení, platba za kroužek musí být převedena na účet Veselé vědy 591 889 3319 / 0800 nejlépe do 30. září, nejpozději však 7 dní od návštěvy první hodiny Veselé vědy ( toto neplatí, pokud čerpáte kompenzaci z minulého školního roku). V případě, že nevíte, jaký je variabilní symbol, podívejte se do potvrzení o registraci, které jsme Vám poslali po přihlášení z e-mailové adresy veselaveda@veselaveda.cz nebo nás kontaktujte emailem na veselaveda@veselaveda.cz.

Prosím, abyste nedružinové děti z kroužku omlouvali formou SMS na můj telefon 734 400 375

Vážení rodiče, moc se těším na společné experimentování a bádání s Vašimi dětmi. Budu moc ráda za Vaši zpětnou vazbu a zprávu, jak se dětem kroužek líbí.

Krásné dny

Eva Havrlantová

734 400 375

eva.havrlant@gmail.com