ŠKOLNÍ KOLO V AEROBIKU

přidáno: 23. 11. 2014 22:24, autor: Jan Zicha   [ aktualizováno 2. 12. 2014 4:50 ]

Dne 21.11.2014 se ve školní tělocvičně uskutečnilo školní kolo v aerobiku. Hned ráno se v tělocvičně školy sešly zájemkyně o tento skvělý „holčičí“ sport.

V 1. vyučovací hodině soutěžily ty nejmenší aerobičky 1.– 3. třídy. Ve 2. vyučovací hodině pak střední kategorie dívek ze 4.-6.tříd a nakonec ty nejstarší dívky 7.-9. ročníku. Porotkyně (z řad učitelek, ale také zkušených aerobiček, které se tímto sportem zabývaly nebo ještě zabývají)  hned po odcvičení jednotlivých kategorií okamžitě vyhlásily výsledky a jednotlivé výherkyně, ale i všechny zúčastněné odměnily.

Tady jsou  účastnice školního kola:

I. kategorie – 1.-3. třída

1.A      Löbbová, Dokoupilová Sofie, Chludová Barbora, Dědičíková Gabriela, Dědičíková Lucie

1.B      Jelínková Saša, Blahová Bára, Vítová Klára, Vasilčo Marika

1.D      Karásková Alena, Kollárová Lucie,    

1.E       Strnadová Ema, Trankina Vivian Natálie, Vrágová Sofie         

2.D      Kydalová Mája, Petrů Apolena

3.E       Vrbová Hana

2.A      Vrbová Tereza, Čablová Daniela, Krausová Kateřina, Pašková Kristýna, Rosíková Růženka

2.B      Kovalčíková Nela, Matůšová Kateřina, Ondráková Eliška,Andrýsková Linda, Novotná Veronika

3.A      Kubíčková Verča, Mikešová Klára, Ohnůtková Kája, Řasíková Vendy, Pličková Kája

3.B      Koupelková Áďa, Šimonová Patricie

3.C    Vrágová_Sabina, Lisá Ema Klára 

II. kategorie – 4.-6. třída

5.A      Jurásková Veronika, Ravasová Lenka,Hrnčiarová Aneta, Holubová Michaela

5.B      Daňková Adéla, Skopalová Sabina

5.C      Novosadová Eva, Juříková Jolana, Remešová Nikola, Urbanová Barbora

6.A      Směšná Zuzana, Surá Eva, Šošolíková

6.B      Kašíková Gabriela, Chmelařová Jiřina, Langerová Lucie, Nováčková Anna,

6.C      Hrušková Nikola, Křenková Dominika, Šteflová Julie, Vajďáková Julie, Juříková Kristýna,

            Petříková Anabela, Šimperská Lucie

III. kategorie – 7.-9. třída

7.A      Bláhová Anna, Šimonová Denisa, Zavadilová Tereza (3)

7.B      Pličková Barbora, Rathová Michaela, Kantorová Kateřina, Bůšková Barbora (4)

8.A      Macharáčková Kateřina, Svobodová Natálie, Zájíčková Eva (3)

8.B      Kubíčková Adéla, Rajnochová Adéla, Vycudilíková Hana, Zemanová Sarah (4)

9.A      Löbbová Nikola, Geržová Michaela, Koppová Veronika, Lorencová Lucie, Pospíšilová Nikol (5)

 

A zde jsou výsledky J

 

I. kategorie    1. Vrbová T. (2.A)                 II. kategorie   1. Hrušková N. (6.C)           

                        2. Čablová D. (2.A)                                      2. Juříková J. (5.C)  

3. Šimonová P. (3.B)                                     3. Hrnčiarová A. (5.A)

                        4. Vrágová S. (3.D)                                        4. Remešová N. (5.C)

                        5. Mikešová K. (3.A)                                     5. Vajďáková J. (6.C)

6. Kovalčíková N. (2.B)                                 6. Urbanová B. (5.C)

                                  

III. kategorie 1. Zemanová S.(8.B)

                        2.  Macharáčková K.(8.A)   

3. Vycudilíková H.(8.B)

                        4.  Rathová M.(8.B)

5.  Svobodová N.(8.A)

                        6.  Geržová M. (9.A)

            Předcvičovaly:           Kubíčková Adéla (8.B)         pro I. a II. kategorii

Löbbová Nikola (9.A)           pro III. Kategorii 

Holky - velké díky za skvělé sestavy a předcvičování.

Všechny dívky ukázaly své umění hýbat se v rytmu a taky to, že hýbat se je fajn a  to je baví        

                                                                                                                                               
Mgr. Klára Gerberyová






Comments