Chodíme do divadla

přidáno: 20. 12. 2016 3:44, autor: ZŠ Komenského I, Zlín
        Celkem 31 žáků z 8. a 9. tříd využilo nabídku navštívit během letošního školního roku čtyři odpolední představení v rámci předplatného Divadlo nejmladšího diváka v Městském divadle Zlín.

Na první představení „Bio ráj“ podle předlohy stejnojmenného filmu jsme se vypravili už 6. října. Nechali jsme se vnést do života a vzpomínek Miloše Sedláka, který miloval kino, prožil nešťastnou lásku a nakonec se stal úspěšným režisérem. Představení se všem zúčastněným líbilo a těšili jsme se na další. To se uskutečnilo ve čtvrtek 15. prosince. Místo plánovaného představení zlínského divadla se nám představili herci z divadla Polárka Brno s představením „Český středověk“. Aniž bychom to dopředu tušili, užili jsme si téměř dvě hodiny zábavného dějepisu a zopakovali si při něm jména všech českých Přemyslovců.

Ve druhé polovině školního roku nás čekají další dvě představení, tentokrát opět z repertoáru zlínského divadla, a my už se těšíme, až se zase pěkně oblékneme a vyrazíme za novým kulturním zážitkem.

 

Mgr. Valerie Úradníková


Comments