Akce školy‎ > ‎

First Mini Certificate


Soutěž v angličtině organizujeme pro žáky 2. stupně základních škol Zlínska. Žáci si vyz kouší malé státnice – poslech, psaní, po rozumění textu, konverzaci. Soutěže se účastní žáci 7. a 8. tříd. Každoročně přivítáme v naší škole okolo 40 až 50 žáků z jiných základních škol. Cílem je podpora sebedůvěry a reflexe žáků, jejich schopnosti obhájit svůj názor, obstát v konkurenci a prezentovat své vědomosti.

MFS 2015

XII. ročník soutěže v anglickém  jazyce First Mini Certificate se  uskutečnil  ve  dnech 25. a 26.března 2015.  Již tradičně jsme pořádali toto soutěžní klání  pro žáky  7. a 9. tříd druhého stupně škol zlínského okresu. Letos se přihlásilo 52 účastníků z 13 základních škol. Soutěžící dokázali svými skvělými výkony splnit podmínky k získání  „C e r t i f i k á t u“ a  to v oblasti poslechu, čtení s porozuměním a gramatiky v rozsahu  požadovaných osnov . Zejména v 9. ročníku byly výsledky velmi vyrovnané a všichni si zasloužili ocenění

Výherci se radovali z pěkných cen a všichni účastníci si porovnali v konkurenci ostatních škol své vědomosti .


Výsledky našich žáků

I.  kategorie: 

 1. místo : Kristýna Mališková

 16. místo:  Tereza Dočkalová

II. kategorie: 

2. místo: Simona Pavelková

12. místo: Jakub Fojtík

Gratulujeme

Žáci prokázali svými vědomostmi kvalitní úroveň znalosti anglického jazyka a my jim děkujeme za vzornou a zodpovědnou reprezentaci školy.                        

Mgr. Blanka TrojnováMini First Certif. 2014 - fotografie